Natječaj za upis kandidata na poslijediplomske doktorske i specijalističke studije u ak. god. 2018./2019.

Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

Natječaj za upis na sveučilišne poslijediplomske studije u akademskoj godini 2018./2019. za doktorski studij iz znanstvenoga područja humanističkih znanosti i doktorski studij iz znanstvenoga područja društvenih znanosti dostupan je ovdje. Natječaj je otvoren do 30. rujna 2018. god.

Doktorski studij:

• Arheologija
  • Filozofija
  • Lingvistika
  • Moderna i suvremena hrvatska povijest u europskom i svjetskom kontekstu (Hrvatska povijest u 19. i 20. stoljeću)
  • Predmoderna povijest [izmjena objavljenog Natječaja za PDS predmoderne povijesti (objavljeno 20.8.2018.)]
  • Znanosti o književnosti, teatrologije i dramatologije, filmologije, muzikologije i studija kulture (opći i muzikološki smjer)
  • Informacijskih i komunikacijskih znanosti

Specijalistički studij: